This is where we get our water. These are located everywhere and the water is crisp and fresh. These locations are always well lit and inspected daily. $ 0.25 a gallon and the machine takes dollars so if you dont have change that is «A-OK!» Pretty cheap definitely cheaper that=n the $ 1 a gallon at your local grocery store or having it delivered.