Quite an expensive and uneventful visit recently here. This is an Orange Leaf franchise and pretty much the same choices. Cost for a single cup of yogurt is very expensive, especially for this area. There is a much better location about ½ mile south of this facility that offers better taste, prices, and choices. May 6, 2015 we picked up 4 cups of frozen yogurt. Cost is charged per ounce, which is typical for a type of store like this. However, the cost, as I said, is quite expensive. We didn’t have more than 3 to 4 ounces in each cup and the final bill was near $ 20. That is quite expensive considering a 4 ounce cup is equivalent to a kiddie cone of ice cream, which in this area runs under $ 2.25. We saw a group of kids come in with one parent. I’ll bet that purchase was well over $ 100. I know it’s convenient, but you can drive around the corner to Wal-Mart and buy a few gallons of ice cream for less money and feed an army of people. Wrap up. there is plenty of parking, as this franchise shares a private parking lot in the newly developed Seabrook shipping plaza. There were about a dozen different flavors to choose and a bunch different toppings. If the price were affordable per ounce, this would not be a bad place to visit for frozen yogurt, but it is quite expensive.